הערכים שלי

הערכים
לטיפוח יופי בריא

מקצועיות ואמינות

כרופאה בכירה (.M.D) ברפואה אסתטית, עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון בטיפול בעשרות אלפי מטופלות עם בעיות עור מגוונות, ובנוסף בעלת הכשרה וידע מעמיק בארומתרפיה קלינית וברוקחות טבעית, חשוב לי ליצור עבור כל מטופלת בהתאמה אישית, נוסחאות מקצועיות, מדויקות, פעילות וקלות ליישום וביצוע, להכנה עצמית של תכשירי טיפוח וטיפול לכל סוגי העור ולמגוון בעיות עור.
כל זאת מחומרים טבעיים, נקיים ואיכותיים בלבד במטרה לשמור על עור בריא, יפה וצעיר יותר לאורך זמן.
הנוסחאות האישיות ניתנות לאחר אבחון רפואי מקצועי, לצורך התאמה מדויקת של הטיפול לסוג העור וצרכיו, בשילוב עם הדרכה מקצועית כתובה ובניית תוכנית לטיפול וטיפוח נכון של עור פנייך, צווארך וגופך, כדי להשיג תוצאות טיפוליות אופטימליות.
נוסחאות נוספות רבות תוכלי למצוא בספריי שיפורסמו בהמשך.

טיפוח היופי והנשיות

טיפוח היופי והנשיות, מתחיל בטיפוח נכון של עורנו, בחומרים טבעיים, שיעניק לנו מראה בריא, יפה וצעיר יותר, עוצמה פנימית חזקה ויתרונות נוספים רבים.
עור פנים וגוף יפה ובריא, הוא עור שמטפחים יום יום בעקביות, בבית, בוקר וערב, בחומרים טבעיים. יש חשיבות קריטית לטיפול החיצוני הנכון של עור הפנים, הצוואר והגוף, כדי לשמור על לחות מתמדת של העור, הזנה נכונה, שמירה על שכבת השומן העל עורית הטבעית והתקינה של העור, הגנה מרדיקלים חופשיים מזיקים, הגנה מקרינת שמש, מניעת התייבשות, המרצה של תאי העור לייצר יותר קולגן עצמי, עיכוב יצירת קמטים והזדקנות העור (Anti-Aging), ועוד.
"עור פנים מושלם" לא נוצר פתאום, במטה קסם. נדרשת השקעה מסוימת בו, בטיפול עקבי, הבנה ובחירה בחומרים טבעיים, פעילים, איכותיים, ללא רעלים וללא חומרים מלאכותיים העלולים להזיק לו.
זו מערכת יחסים מתמשכת, יומיומית, לאורך כל החיים, עם עורנו ועם עצמנו.
הבשורה הטובה היא, שבכל גיל כל אחת יכולה לשפר את מראה עור פניה, צווארה וגופה. מומלץ להתחיל לטפח את עורנו מגיל צעיר ככל האפשר, כך נוכל להנות מעור בריא, יפה, זוהר וצעיר יותר, בכל שלב בחיינו, גם בגיל מתקדם.

איכות

אני מאמינה בכוחם של תכשירים באיכות הגבוהה ביותר, על טהרת הצומח, המצטיינים בריכוזים גבוהים של מרכיבים טבעיים, טהורים, ליצירת מבחר תכשירי טיפול וטיפוח פעילים שלכולם מכנה משותף, הם משיגים תוצאות מוכחות.
זאת הסיבה שכל התכשירים להכנה עצמית מבוססים על חומרי הגלם המשובחים ביותר, שהינם בדרגה טיפולית.
אני מקפידה לבחור אך ורק חומרי גלם שיוצרו בתהליכים טבעיים, במטרה להגן ולשמור על תכונות הטיפול והריפוי שלהם, ללא כל תוספת של חומרים סינתטיים. השמנים הצמחיים והשמנים האתריים המובחרים, השעוות והחמאות הטבעיות הטיפוליות שבתכשירים, כולם מיוצרים בכבישה קרה בלבד. כל השמנים האתריים הם טהורים וברמת האיכות הגבוהה ביותר, כאלו שלא עברו דילול עם שמנים אתריים באיכות ירודה. רק כך, באמצעות מולקולות טבעיות פעילות, שלל ויטמינים ונוגדי חמצון עוצמתיים, רכיבים אוצרי לחות ומאיצי ייצור קולגן, עורך יועשר במרכיבים החיוניים לשיקום ולריפוי שלו, תוך האטת תהליכי הזדקנות התאים, הצערת העור והענקת מראה בריא, זוהר ומוצק לעורך.

העצמה

הרצון להעצים נשים, הוא הסיבה המרכזית שהביאה אותי לפתח נוסחאות ייחודיות לריפוי, טיפול, טיפוח והצערת העור (אנטי-אייג'ינג), באופן עצמי, על ידך, בעזרת חומרים טבעיים.
זאת משום שבעיני ידע מקצועי אמין, שקל ליישמו ביומיום, הוא שווה ערך לחופש ולעצמאות, לכוח ואף לעוצמה נשית במיטבה.
כשאת מכינה בעצמך את תכשירי הטיפול והטיפוח שלך, את מעניקה לעצמך את חופש הבחירה בחומרי הגלם המשובחים והיעילים ביותר. בכך את מבטיחה לעצמך טיפול עוצמתי המבוסס על הטוב ביותר לעורך, ללא חומרים העלולים להזיק לו.
כמו כן, את יוצרת באופן עצמאי לחלוטין את חומרי הטיפוח שלך תוך עבודת יד מוקפדת ובסטנדרט הגבוה ביותר, הסטנדרט שלך. לרשותך עומדים כל האמצעים הדרושים כדי לתחזק בעצמך עור בריא, זוהר ויפה ללא כל תלות בגורם אחר.
כל אלה הופכים אותך לזו שאחראית בעצמה לבריאות וליופי של עורך.