התחדשות תאי העור

התחדשות תאי העור

והמרצת פעילותם

בשגרת הטיפוח היומיומית לקבלת עור בריא וצעיר יותר
בעזרת חומרים טבעיים

מאת ד"ר אילנה אבינוח

בטיפוח יומיומי עקבי בוקר וערב של עור הפנים הצוואר והגוף בחומרים טבעיים, ניתן להשיג את התחדשות תאי העור והמרצת פעילותם, לשמירה על עור יפה, בריא וצעיר יותר.

התחדשות תאי העור מתחילה בטיפוח יומיומי ועקבי של העור, המשלב את ניקוי העור, דרך הטיפוח על ידי סרום, קרם לחות, קרם הזנה ועד לקרמים טיפוליים ייעודיים למטרות בהן אנו רוצות לטפל. כמו כן משולבים הטיפולים השבועיים או החודשיים של פילינגים עדינים ומסיכות לעור הפנים והצוואר. הכל בחומרים טבעיים. הבשורה הטובה היא שבכל גיל ניתן לשפר מאוד את עור הפנים הצוואר והגוף, בטיפולים ביתיים יומיומיים בחומרים טבעיים.

התחדשות והמרצת הפעילות של תאי העור הם תהליכים חיוניים לשמירת המרקם הבריא והצעיר של העור.

מרקם העור מציין את האיכות של העור, ההרוויה המספקת, ההזנה הנאותה שלו, העובי, הגמישות, המוצקות, הצבע האחיד, החיוניות, הברק, הזוהר, המראה הכללי הבריא, היפה והחלק של העור.
העור שלנו מורכב משכבות אחדות, ובהן יש תאים מסוגים שונים, חלבונים בינתאיים חשובים הכוללים את הקולגן והאלסטין, חומצה היאלורונית ועוד מבנים וחומרים רבים נוספים.

חשוב לדאוג להתחדשות תאי העור והמרצת פעילותם, כדי שהעור ייהנה ממרקם בריא ויפה תמיד, וכדי לעכב את הזדקנותו.

איך עושים זאת?

יש שיטות מגוונות, הכוללות שימוש בחומרים כימיים כגון פילינגים למיניהם, רפואיים ואחרים, בדרגות חדירה קלה, בינונית ועמוקה לעור, מכשירים כגון גלי רדיו, קרני לייזר, ושיטות נוספות.
אך לפני שרצים לעשות פעולות דרסטיות בעור הפנים והצוואר במרפאות ובמכונים למיניהם, בתקווה לחדש את נעורי העור ומראהו, כדאי לדעת, שהטיפול והטיפוח הנכון של עורנו בבית, בעקביות מדי יום ביומו ולאורך כל השנים, ייתן לנו את התוצאות המרהיבות ביותר והעקביות לאורך כל שנות חיינו.
אמנם אין מניעה לעשות טיפולים פולשניים לעור אם בחרת לעשותם, אך חשוב מאוד לשלבם בשגרת הטיפוח היומיומית של עור פנייך וצווארך, בחומרים טבעיים, פעילים, איכותיים, המורכבים משמנים צמחיים, שמנים אתריים, ויטמינים ועוד. בנוסחה נכונה, הם עושים עבודה נפלאה לטיפול וטיפוח עורך.

לא פחות חשוב: להימנע מגורמים מזיקים

מניעת גורמים מזיקים המשפיעים ומאיצים את הזדקנות העור חשובה גם כן. גורמים אלה מאיטים ומעכבים את התחדשות תאי העור ומדכאים את פעילותם. הגורמים המזיקים לעור כוללים:

הימנעות ככל האפשר מהגורמים המזיקים הללו, יחד עם טיפול וטיפוח נכון של עורך בחומרים טבעיים, בעקביות יומיומית לאורך זמן, יעניקו לך את עור הפנים הצוואר והגוף היפה והבריא, שתמיד רצית.

מה אני רוצה שתזכרי מהמאמר הזה:

אני מזמינה אותך

להצטרף לקהילה שלנו ברשתות החברתיות, לקבל במתנה ממני מידע, הדרכה וטיפים רבים, לטיפול וטיפוח נכון של עורך, בחומרים טבעיים, לקבלת עור יפה, חלק, בריא וצעיר יותר שתמיד רצית.

לקריאת מאמרים נוספים