נוסחאות היופי
הטבעי והבריא

שילוב מעצים בין חומרי גלם טבעיים איכותיים, כמויות וריכוזים מדויקים ושלבי הכנה נכונים, יוצר נוסחה מנצחת ליצירת תכשירי טיפול וטיפוח המותאמים לעורך, שאת יכולה להכין בעצמך

רקחי בעצמך בקלות תכשירי טיפול וטיפוח שבאמת עושים שינוי, עם נוסחאות המאגדות בתוכן את מדע העור, ידע רפואי וניסיון קליני רב שנים של ד"ר אילנה אבינוח יחד עם גישות טבעיות לטיפול, טיפוח ואנטיאייג'ינג, ממיטב חומרי הגלם מעולמות הצומח והארומתרפיה הקלינית.

העור

ממש כפי שאין שתי טביעות אצבע זהות, ההבנה כיום היא שכל סוג עור הוא ייחודי,
לכן החלוקה הכללית לעור יבש, שמן או מעורב אינה מספיקה כדי לענות במדויק על הצרכים הבסיסיים והבעיות האינדיבידואליות של כל עור.
אזורים שומניים או יבשים, אודם וגירויים, התפרצויות אקנה, "ראשים שחורים", קמטוטים, כתמים וכהויות, רגישויות, רפיון והזדקנות מוקדמת של העור – כל אלה מהווים סימן לכך שעורך זקוק לאבחון ממוקד ולהתאמה אישית של שגרת טיפול וטיפוח נכונה וטבעית לעורך, כדי להביא לידי ביטוי את איכויותיו, בריאותו ויופיו.

הנוסחאות

בדיוק למטרות אלה יצרה ד"ר אילנה אבינוח את נוסחאות היופי הבריא, המאגדות בתוכן את מדע העור יחד עם גישות טבעיות לטיפול, טיפוח ואנטיאייג'ינג של העור, כדי שתצרי בעצמך, בקלות, תכשירים טבעיים פעילים ואיכותיים המותאמים להרכב עורך, עם מינונים אופטימאליים של מולקולות צמחיות עוצמתיות, יותר מכל תכשיר קנוי מתועש.

כל נוסחה היא הרכב ייחודי של חומרים פעילים טבעיים, בכמויות, בריכוזים ובמינונים מדויקים, שכאשר הם משתלבים יחד הם תורמים להשפעה סינרגטית פעילה ועוצמתית, כדי שתראי בפועל תוצאות ממשיות לטווח ארוך.

הנוסחאות פותחו בשקידה ועם תשומת לב מירבית לרמת הדיוק וחומרי הגלם הטובים ביותר, ליצירת מגוון רחב של תכשירי טיפול וטיפוח ביו-אקטיביים: סרומים, קרמים טיפוליים, תכשירי לחות והזנה, תכשירים לטיהור העור והסרת תאים מתים, פילינגים, מסיכות, תכשירי אנטיאייג'ינג ועוד.

לשלבי המזיגה, הערבוב וזמני השילוב של כל רכיב בתכשיר יש השפעה על המרקם, האיכות והשפעה על התוצר הסופי. כשאת תעבדי בביטחון עם נוסחה מדויקת המלווה בהדרכה כתובה ברורה וקלה ליישום, את לא תוכלי לטעות. כל שלב ושלב בתהליך הכנת התכשיר יפורט, לרבות המינונים, הכמויות, הריכוזים, שלבי הערבוב והתמזגות הרכיבים, כדי שתצרי את המוצר הפעיל והאפקטיבי ביותר.

מניקוי העור ועד הזנה וריפוי - כל נוסחה מותאמת לגיל, למגדר ולאבחון מצב העור או לבעיה הטיפולית הספציפית כגון: עור עדין, רגיש ואדמומי, אקנה, סבוריאה, דלקות עור שונות, מצבי יובש חמורים ועוד.

כל נוסחת אנטיאייג'ינג מתמקדת בשיקום, בהצערת העור ובתיקון נזקי הגיל, ומכילה רכיבים טבעיים המתמקדים בגורמים העיקריים להזדקנותו: שבירת קולגן, דלקתיות, תהליכי חמצון, נזקי קרינה ועוד.

הרכיבים הטבעיים בנוסחה פועלים על מבנים חיוניים בתאי העור כדי לעודד תהליכי ריפוי, "החייאה", עיכוב התהוות קמטים והמרצת יצירת חלבונים עצמיים כגון קולגן ואלסטין התורמים לחוזק ולאלסטיות של העור, ולמראהו הצעיר יותר.

כל נוסחה מכילה רכיבים המותאמים במיוחד להגנה על שלמות העור ואיזון שכבת השומן העל–עורית שלו (Sebum Mantle) – ללא הסרת יתר של תאים וייבוש העור, תוך שמירת הלחות, הבריאות והמראה היפה, הרענן והצעיר שלו.

ללא חומרים כימיים מלאכותיים, הנכללים לרוב בתכשירי טיפוח מתועשים, כגון פארבנים, חומרי ריח וצבע מלאכותיים, שמנים מינרליים, סיליקונים, סולפטים, תוצרי נפט נוספים לסוגיהם ועוד. כל אלה לא רק שמגרים, פוגעים בעור ובמערכות ההגנה הטבעיות שלו, אלא שהם גם מונעים ממנו לספוג את הרכיבים המזינים החיוניים לתפקודו התקין ולבריאותו.

התוצאה

את תשתמשי בחומרי טיפוח מעולים מחומרי גלם טבעיים בלבד, בג'לים צמחיים מטפחים ומרפאים, בוויטמינים ובנוגדי חמצון עוצמתיים, בשמנים צמחיים ושמנים אתריים טהורים ואיכותיים, שיעניקו לתכשירים שתכיני בעצמך גם את התכונות הטיפוליות של הארומתרפיה וגם ניחוחות טבעיים נהדרים.
השמנים האתריים ידועים כ"תמצית החיים" של הצמח – הם מכילים רכיבים פעילים טבעיים שמסוגלים לחדור מהשכבה החיצונית אל השכבות העמוקות של העור ולתוך הגוף.
כל שמן אתרי הוא עולם בפני עצמו, שמכיל גם ארומה וגם תכונות ריפוי נפלאות.
כך, באמצעות השילובים המדויקים שבנוסחאות היופי הטבעי והבריא, השמנים האתריים יפעלו בעצמם וימשכו איתם חומרי לחות, הזנה וריפוי נוספים, לאיזון ולהתחדשות התאים והרקמות, ויפעלו לגירוי תאי העור ליצירת חלבוני קולגן ואלסטין והאטת תהליך הזדקנותו.
הג'לים, החמאות והשמנים הטבעיים ירוו את העור בלחות מתמשכת, יספקו הזנה, ישפרו משמעותית את מרקמו ויסייעו במניעת היווצרות קמטוטים, פיגמנטציה ופגעי שמש, תוך הצערת מראה העור.
עור בוגר צפוי להפוך למעובה ומוצק יותר, פחות שברירי, עומק הקמטים יצטמצם וגוון העור יראה אחיד, בריא, יפה וצעיר יותר.