ניקוי עור הפנים

ניקוי עור הפנים
בשיטה הטבעית

שמשיגה תוצאות נהדרות

ניקוי עור הפנים בשמן שקדים בכבישה קרה מקנה לעורך בריאות, זוהר ומראה צעיר יותר. הנה מה שאת צריכה לדעת

מאת ד"ר אילנה אבינוח

ניקוי עור הפנים והצוואר באופן יסודי בוקר וערב, הוא שלב חיוני בטיפוח היומיומי של העור, וחיוני לשמירה על עור בריא, חלק, זוהר, וצעיר יותר.

לניקוי עור הפנים מספר מטרות חשובות:

חברות הקוסמטיקה השונות מציעות תכשירי ניקוי מתועשים רבים ומסוגים מגוונים לעור הפנים והצוואר. חשוב שתדעי: הם עלולים להכיל חומרים מזיקים, רעילים, ומסוכנים, המאיצים את הזדקנות העור.
לשמירה על בריאות עורך, אני ממליצה לך להשתמש בשמן שקדים צמחי בכבישה קרה (Almond oil - cold pressed) לניקוי יסודי של עור הפנים והצוואר, פעמיים בכל יום, בוקר וערב.
ניקוי עורך בעקביות יומיומית בשמן שקדים בכבישה קרה, מעתה ולאורך כל השנים הבאות, יעניק לך עור בריא, חלק, יפה, זוהר, חיוני וצעיר יותר,
כפי שתמיד רצית.

שמן איכותי לטיפוח וריפוי העור

שמן שקדים צמחי בכבישה קרה
הוא שמן מעולה לניקוי עור הפנים והצוואר, הוא מנקה היטב וביסודיות את העור ואת נקבוביות העור, ממיס שומנים ומסיר את כל שיירי הלכלוך שהצטברו על העור. הוא נעים לעור, מרכך את העור, מרגיע, מעניק לחות, מזין, מוסיף ברק וזוהר לעור, שומר על האיזון הטבעי של העור ועל שכבת השומן העל עורית הטבעית של העור.
שמן שקדים בכבישה קרה הוא שמן איכותי, שלא עבר חימום הרסני בתהליך הפקתו, לכן הוא מכיל בתוכו חומרים טבעיים חשובים רבים, פעילים ומעולים לטיפוח וריפוי העור.
הוא משמש גם כשמן בסיס להכנת תכשירי טיפול וטיפוח רבים ומגוונים לעור.
הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות חזקות המסייעות בהפחתת גירויים בעור ובריפוי העור, נחשב כמחזק כללי של העור והגוף, עשיר בוויטמינים ובמינרלים. שמן שקדים צמחי בכבישה קרה אינו גורם לתגובות אלרגיות בגוף (היפואלרגני טבעי). הוא מתאים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש ומגורה, ועור עם פצעים (Acne). הוא מתאים לשימוש בכל גיל, גם בילודים, תינוקות, ילדים, מתבגרים, נשים בהיריון ובתקופת ההנקה, והוא מצוין גם לגברים. הוא שמן קל ועדין מאוד, צבעו זהוב בהיר והוא נטול ריח. הוא נספג בקלות ולא מותיר שכבה שמנונית על העור.
שמן שקדים צמחי בכבישה קרה זמין לקניה בחנויות טבע ובאתרים אינטרנטיים בארץ ובחו"ל. קיים גם שמן שקדים אורגני בכבישה קרה, הוא מצוין ומומלץ מאוד לשימוש, אך בשל היותו אורגני יתכן ומחירו יהיה יקר יותר.

בין שלל החומרים הטבעיים הנמצאים בשמן השקדים הצמחי בכבישה קרה נכללים:

ויטמין E - נוגד רדיקלים חופשיים ומגן על שלמות העור
נוגד חמצון טבעי חזק (אנטי-אוקסידנט), המגן על שלמות העור. מסייע בהענקת לחות לעור ומקנה לו ברק. משפר את זרימת הדם ומסייע בבניית חלבוני הקולגן והאלסטין הממצקים את העור.

ויטמין A - מסיר תאים מתים
בעל תפקיד בהסרה עדינה של התאים המתים על פני העור, בחידוש תאי העור ובבניית החלבונים הטבעיים הממצקים את העור - הקולגן והאלסטין. מצמצם את נקבוביות העור, מסייע באיזון גוון העור, בשיפור המרקם שלו ובעיכוב היווצרות קמטים בעור.

אבץ - מינרל טבעי המזרז תהליכי ריפוי
מזרז תהליכי ריפוי של העור, במיוחד עור פצוע או מבוקע.

כמו כן שמן שקדים בכבישה קרה מכיל מינרלים נוספים כגון מגנזיום, זרחן ונחושת, המסייעים בשיקום שכבת העור החיצונית, וחומרים טבעיים רבים נוספים לטיפוח וריפוי העור.

שימי לב: שמן שקדים שאינו בכבישה קרה לא מכיל חומרים אלה כי הם נהרסים בתהליך חימום השמן בשיטות הפקה שונות אחרות.

חשוב שתדעי:
לא כל שמן מתאים לניקוי עור הפנים והצוואר. יש שמנים הגורמים לסתימת נקבוביות העור ועקב כך יכולות להיווצר נקודות לבנות ושחורות (מיליומים וקומדונים) ופצעים בעור.
שמן שקדים בכבישה קרה מתאים מאוד לניקוי עור הפנים והצוואר שלך, הוא מנקה היטב, הוא ייטיב עם עורך, והוא בדרך כלל ללא תופעות לוואי.

כך תנקי את פנייך בשמן שקדים בכבישה קרה - שיטה א'

כך תנקי את פנייך בשמן שקדים בכבישה קרה - שיטה ב'

מה אני רוצה שתזכרי מהמאמר הזה:

אשמח שתכתבי לי מניסיונך האישי, איך ניקוי עור פנייך וצווארך בשמן שקדים בכבישה קרה, באופן יומיומי, משפיע על עורך.

אני מזמינה אותך

להצטרף לקהילה שלנו ברשתות החברתיות, לקבל במתנה ממני מידע, הדרכה וטיפים רבים, לטיפול וטיפוח נכון של עורך, בחומרים טבעיים, לקבלת עור יפה, חלק, בריא וצעיר יותר שתמיד רצית.

לקריאת מאמרים נוספים